ÚVOD
NOVINKY
NAŠI PSI
ŠTĚŇATA
O PLEMENI
HANDLING
KONTAKT
KNIHA NÁVŠTĚV
ODKAZY


10.12. 2017 CACIB Vrtojba (SI)
Rozhodčí: Tim Thomas (AUSTRALIA)
GLIMMER MAN Domidar Dogs - V1, CAC, CACIB, BEST OF BREED, BEST IN GROUP 3
Děkujeme panu rozhodčímu za skvělé posouzaní našeho psa. Opravdu se mu líbil, protože v kruhu nám několikrát opakoval, že je to "lovely dog" ve vynikající kondici.
GLIMMER MAN Domidar Dogs
GLIMMER MAN Domidar Dogs
GLIMMER MAN Domidar Dogs GLIMMER MAN Domidar Dogs
GLIMMER MAN Domidar Dogs
GLIMMER MAN Domidar Dogs GLIMMER MAN Domidar Dogs
GLIMMER MAN Domidar Dogs
GLIMMER MAN Domidar Dogs
GLIMMER MAN Domidar Dogs


9.12. 2017 CACIB Šempeter (SI)
Rozhodčí: Mirja Lapanja (SI) - specialistka na teriéry
GLIMMER MAN Domidar Dogs - V1, CAC, CACIB, BOB
Moc děkujeme paní rozhodčí za fantastické posouzení našeho výjimečného psa, který tímto splnil podmínky pro přiznání titulu INTERŠAMPION. Tento titul získal GLIMMER MAN přesně během jednoho roku a šesti dní, rychleji to už prostě nešlo :-).
GLIMMER MAN Domidar Dogs
GLIMMER MAN Domidar Dogs


Naše nejdivočejší sny se naplnily!!!
Chovatelská stanice DOMIDAR DOGS je výstavně nejúspěšnější chovatelskou stanicí v České republice v roce 2017!
Jsme opravdu v sedmém nebi! Po dlouhých letech chovu a velmi tvrdé dřiny jsme dosáhli ohromného ocenění naší práce. V této klubové soutěži jsme letos zvítězili s drtivou převahou a s nejvyšším bodovým hodnocením v historii klubu. Velmi rádi bychom tak poděkovali všem majitelům našich odchovů, Martinu Zálišovi, Tereze Kalivodové, manželům Jonášovým, manželům Veverkovým, manželům Lečkovým, manželům Kemeňovým, Zdeňce Veselkové, Radku Čudovi, Miloslavu Volencovi, Gabriele Pleškové a Heleně Krejčové, kteří naprosto fantasticky, a nejen na poli výstavním, naši chovatelskou stanici DOMIDAR DOGS reprezentují.
Za tímto mimořádným úspěchem , na české výstavní scéně, stojí především TOP STAFF 2017 - jedinečný GLIMMER MAN Domidar Dogs a dále GrandCh. MultiCh. FRONT RUNNER Domidar Dogs a jeho vrhový bratr MultiCh. FOREVER FIRST Domidar Dogs, MultiCh. DECIMUS PRIME Domidar Dogs, JCh. HOLD ME BACK Domidar Dogs a jeho vrhová sestra HIGH VOLTAGE Domidar Dogs, CHEERY CHUCKY Domidar Dogs a konečně úžasný plemeník a TOP STAFF 2015, 2016, IntCh. MultiCh. USA Ch. BRENO Domidar Dogs a vynikající chovná fena pocházející z naší chovatelské stanice ATHENA Domidar Dogs.
Při této příležitosti bychom rádi poděkovali všem rozhodčím z České republiky a samozřejmě také řadě rozhodčím ze zahraničí, kteří v České republice v roce 2017 naše plemeno, případně závěrečné soutěže posuzovali, za skvělé ohodnocení a vysoké ocenění našich psů z DOMIDAR DOGS.
Dále bychom chtěli poděkovat majitelům společnosti Husse CZ (Andrea Vláčilová a Otakar Konečný), kteří nám dlouhodobě dodávají superprémiové krmivo a potravinové doplňky té nejvyšší kvality. Bez jejich pomoci a konzultací bychom nikdy nedosáhli vrcholové kondice. O zdraví našich psů se mnoho let, neobyčejně obětavě a na příkladné profesionální úrovni, stará personál veterinární kliniky A.A.R. Kolín, v čele s primářem kliniky MVDr. Petrem Pohořalým. O výstavní kvalitu srsti našich psů pečuje kosmetický salón téže kliniky pod vedením Martiny Pohořalé.
Obrovský dík patří našim dětem (Dominik Záliš a Darina Zálišová), kteří nám, co jim síly stačí, pomáhají krmit, socializovat, trénovat, vystavovat a pečovat o celou naši smečku DOMIDAR DOGS a podřizují tomu většinu svého volného času.
Rádi bychom poděkovali také všem našim přátelům, kamarádům a chovatelům, kteří nás na cestě za tímto úspěchem podporovali, kteří nám fandili a vytvářeli velmi laskavou a vřelou atmosféru kolem výstavních kruhů. Speciální dík patří naší velké přítelkyni Rene Woollett a příteli nejbližšímu Dr. Josefu Klimešovi. Veliké poděkování také Margit Kopové, Hance Maredové a Jackie Smart za fantastické fotky našich psů a také za zachycení těch nejdůležitějších okamžiků ve výstavních kruzích!
Již teď se nedočkavě těšíme na příští výstavní sezónu, ve které se objeví výrazně omlazený výstavní tým DOMIDAR DOGS :-) Všem našim přátelům, vystavovatelům, chovatelům a majitelům psů našeho úžasného plemene přejeme nádherný konec roku a těšíme se na setkání v roce 2018.Je to tady!!! Dnes z UK Kennel klubu dorazilo STUD BOOK NUMBER!

GLIMMER MAN Domidar Dogs


19.11. 2017 Zkoušky z výkonu dle Národního zkušebního řádu, Kolín - Borky (CZ)
Rozhodčí: Jan Nekvapil (CZ)
HIGH VOLTAGE Domidar Dogs úspěšně složila zkoušku ZZO se známkou výborná. Obrovská gratulace celé rodině Veverkových. Tomáši, udělali jste obrovský kus práce a je radost Vás na place sledovat :) Jsme na Vás moc pyšní a těšíme se na Vaše další výkony!
Jelikož se nečekaně na zkouškách uvolnilo jedno místo, rozhodli jsme se opravdu na poslední chvíli, že po tříleté pracovní pauze vytáhneme našeho 9,5 letého profesora - IntCh., MultiCh. CWCh. GLOCKa Stawka Wieksza niž Žycie a pokusíme se o složení zkoušky ZZO1. A náš " dědek " to dal, navíc bez přípravy, na solidní dobrou - 87/100. To, že chvílemi trochu předstíral hluchotu a vůbec se mu nechtělo skákat ( - 9 bodů ), jsem mu už dávno odpustil :) Děkujeme pořadatelům ze ZKO Kolín Borky a budeme se těšit na novou pracovní sezónu...

HIGH VOLTAGE Domidar Dogs & GLOCK Stawka Wieksza niž Žycie


KDYŽ SE PLNÍ SNY... Neexistují vůbec žádná slova, která by vystihla, jak se v tuto chvíli cítíme!!!
Rok 2017 je již za námi a právě byly vyhlášeny výsledky soutěže TOP STAFF SBTC CZ.
S neuvěřitelnou radostí můžeme oznámit, že se náš milovaný chlapec GLIMMER MAN Domidar Dogs ( 20x BOB, Multi Group Winner )
stal TOP STAFF 2017 a tím zároveň i rekordmanem v bodovém hodnocení této soutěže. Za ním se na stupních vítězů také umístili psi z naší chovatelské stanice Domidar Dogs - HOLD ME BACK, FRONT RUNNER, FOREVER FIRST a psi z chovatelské stanice naší drahé přítelkyně Mrs. Rene Woollett (majitel náš drahý přítel Dr. Josef Klimeš), které máme tu čest trénovat a vystavovat - Assilio RED ARROW, RED DIAMOND a RED ALERT!
Moc děkujeme všem, kteří nás v tomto roce podporovali, povzbuzovali nebo byli jinak součástí cesty na vrchol našeho GLIMMER MANa!!!
Zároveň děkujeme všem rozhodčím, kteří ho v tomto roce tak nádherně posoudili, všem handlerům a majitelům psů z naší chovatelské stanice, kteří nás v tomto roce fantasticky reprezentovali a Margit Kopové za krásné fotky. Je to pro nás všechny obrovský úspěch a doufáme, že se opět co nejdříve sejdeme ve výstavním kruhu s takovou radostí a nadšením.
GLIMMER MAN Domidar Dogs
GLIMMER MAN Domidar Dogs


11.11. 2017, Světová výstava psů Leipzich (DEU)
Rozhodčí: Psi - Mr. Ortlieb Lothary (D), feny - Mr. Lokodi Csaba Zsolt (ROU)
GLIMMER MAN Domidar Dogs - V3 (28) v otevřené třídě
FOREVER FIRST Domidar Dogs - V4 (23) ve třídě šampionů
Asilio RED ARROW - V3 (13) v mezitřídě
Assilio RED DIAMOND - V
Moc děkujeme rozhodčím za nádherné ocenění našich psů! Velký dík patřítaktéž mému bratru Martinu Zálišovi za nádherné fotky. Obrovská gratulace chovatelce Assilio - Rene Woollett a handlerovi Miroslavu Lečkovi! Dobrá práce! Moc všem děkujeme za takovou prezentaci naší chovatelské stanice :-) Velká gratulace všem vítězům, zejména pak Be Aware v/d Betuws Glorie - Junior World Winner 2017, BOJ and BEST OF BREED. Dobrá práce, Rini Van Wijk!
GLIMMER MAN Domidar Dogs
GLIMMER MAN Domidar Dogs


Jiný den, jiný rozhodčí a finální linie znovu pouze Domidar Dogs!
5.11.2017 Mezinárodní výstava psů - Prague Dog Expo 2017 (CZ)
Rozhodčí: Psi - Petr Řehánek, Feny - Frnčo Ladislav (CZ)
GLIMMER MAN Domidar Dogs - V1, CAC, CACIB, BEST OF BREED and PRAGUE WINNER 2017 !!
HOLD ME BACK Domidar Dogs - V1, CAC and he has become a new CHAMPION OF SBTC CZ!!
FRONT RUNNER Domidar Dogs - V1, CAC and RCACIB
HIGH VOLTAGE Domidar Dogs - V3 ve velké konkurenci (Gratulujeme, dobrá práce, Tomáši!!!)
FOREVER FIRST Domidar Dogs - V4
Assilio RED DIAMOND - V
Fantastické ukončení výstavní sezóny v České republice! Obrovské poděkování oběma rozhodčím za skvělou práci v kruhu a také všem přátelům za úžasnou atmosféru v hale po oba dva dny. Moc díky!
Opět děkujeme Margit Kopové za nádherné fotky. Velká gratulace patří majitelům a handlerům Martinu Zálišovi, Tereze Kalivodové, Miroslavu Lečkovi, Tomáši Veverkovi a Jance Zálišové. Dobrá práce, děkujeme za skvělé reprezentování naší CHS :)
GLIMMER MAN Domidar Dogs
GLIMMER MAN Domidar Dogs
GLIMMER MAN Domidar Dogs
GLIMMER MAN Domidar Dogs

HOLD ME BACK Domidar Dogs

HOLD ME BACK Domidar Dogs

FRONT RUNNER Domidar Dogs
GLIMMER MAN Domidar Dogs
GLIMMER MAN Domidar Dogs


4.11.2017 Mezinárodní výstava psů - Prague Dog Expo 2017 (CZ)
Rozhodčí: Frnčo Ladislav (CZ)
GLIMMER MAN Domidar Dogs - V1, CAC, CACIB, BEST OF BREED!!
HOLD ME BACK Domidar Dogs - V1, CAC, RCACIB
FOREVER FIRST Domidar Dogs - V1, CAC
FRONT RUNNER Domidar Dogs - V3
HIGH VOLTAGE Domidar Dogs - VD
Moc děkujeme panu Ladislavu Frnčovi za úžasné ocenění našich psů z CHS DOMIDAR DOGS! Zároveň děkujeme A. Macourkové a M. Kopové za krásné fotky a gratulujeme všem majitelům a handlerům za skvělou práci a prezentování naší chovatelské stanice.
GLIMMER MAN Domidar Dogs
GLIMMER MAN Domidar Dogs
GLIMMER MAN Domidar Dogs
GLIMMER MAN Domidar Dogs

FOREVER FIRST Domidar Dogs

HOLD ME BACK Domidar Dogs

HOLD ME BACK Domidar Dogs

FOREVER FIRST Domidar Dogs
¨
FOREVER FIRST Domidar Dogs


28.10.2017 27. Klubová výstava klubu SKCHTaF, Viničné (SK)
Rozhodčí: Helen Wall (Goldwyn, UK)
HOLD ME BACK Domidar Dogs - V1, CAJC, JUNIOR CLUB WINNER, Junior BEST IN SHOW 3. místo
Velká gratulace majitelům Martinu Zálišovi a Tereze Kalivodové!! Jsme na vás moc pyšní!
22.10.2017 Velký pracovní úspěch CHEERY CHUCKY Domidar Dogs - složení zkoušky ZMMP
Rozhodčí: Jiří Pružina, ZKO Hostivice - Jeneček
CHEERY CHUCKY Domidar Dogs - Stopa: 50, Poslušnost: 44, Speciální cviky: 50 (celková známka: Výborná)
Obrovská gratulace patří majitelce Ing. Zdeňce Veselkové k vynikajícímu úspěchu. Těšíme se na další složené zkoušky této feny s velkým potenciálem! Jsme rádi, že odchovánci z Domidar Dogs jsou nejen výstavně, ale i pracovně velmi úspěšní. Zdeňko děkujeme, opravdu profesionální výkon.22.10.2017 Southern Counties Championship Show
Rozhodčí: Dr. Sarah Louise Hemstock (Jolihem)
GLIMMER MAN Domidar Dogs - Vítěz Post Graduate třídy, VHC v Limit třídě!!!
21.10.2017 The Downlands Staffordshire Bull Terrier Championship Show
Rozhodčí: Mark Davies (Sebsonic)
GLIMMER MAN Domidar Dogs - 3. v Limit třídě a získal STUD BOOK NUMBER s doživotní kvalifikací na Cruft's!!!!!!!!
Class 11 LD (16,1a)- class full of quality dogs, only had five cards what a shame...
»3rd Zalis Glimmer Man Domidar Dogs brindle dog with great head piece giving a lovely expression, neat ears nice dark round eye, perfect scissors bite with very clean lip, strong short neck flowing into well laid back shoulders giving a good front, correct drop of brisket and amble rib, in super hard condition with very muscular rear quarters good bend of stifle, great ring presence and moved effortlessly on the mat with super handling«

Děkujeme všem našim přátelům, kteří nám v tomto roce pomáhají a podporují nás :)Jsme opravdu velmi šťastní, že se nám v obrovské konkurenci, přímo v zemi původu plemene, podařilo získat STUD BOOK NUMBER a doživotní kvalifikaci na Crufts. GLIMMER MAN byl v uplynulém roce v Anglii vystaven celkem 11krát a pokaždé stál na pořadí!!!! Celkem 4 x zvítězil, 2 x byl druhý (včetně letošního Crufts), 1 x třetí, 2 x RES a 2 x VHC :)
DOMIDAR DOGS výstavní tým opět skóroval!
7.10.2017 Mezinárodní výstava psů v Českých Budějovicích (CZ)
Rozhodčí: Ing. Jana Daňková (CZ)- specialistka na teriéry typu bull
GLIMMER MAN Domidar Dogs - V1, CAC, CACIB, BEST OF BREED!!
HOLD ME BACK Domidar Dogs - V1, CAJC, BEST OF JUNIOR!!
FRONT RUNNER Domidar Dogs - V2 res. CAC
Assilio RED DIAMOND - V1, CAC
Assilio RED ARROW - V1, CAC
Rádi bychom poděkovali Ing. Janě Daňkové za fantastické ocenění našich psů z tria chovatelských stanic DOMIDAR DOGS, z HAMBALEK BUŠÍN a ASSILIO! Velké díky patří přátelům, majitelům a vystavovatelům, kteří fantasticky reprezentují naši chovatelskou stanici DOMIDAR DOGS - Martinu Zálišovi, Tereze Kalivodové, Rene Woollett, Dr. Josefu Klimešovi a Jance Zálišové. Za nádherné fotky opět děkujeme Margit Kopové.
GLIMMER MAN Domidar Dogs
GLIMMER MAN Domidar Dogs
GLIMMER MAN Domidar Dogs
GLIMMER MAN Domidar Dogs

HOLD ME BACK Domidar Dogs

Assilio RED DIAMOND & GLIMMER MAN Domidar Dogs

Assilio RED DIAMOND

FRONT RUNNER Domidar Dogs

Assilio RED ARROW


24.9.2017 Zkoušky z výkonu dle KJ Brno, klub SBTC CZ, Kolín - Borky (CZ)
Rozhodčí: Rudolf Baudyš (CZ)
Dvě feny z našeho chovu
FORTUNES OF VICTORY Domidar Dogs (Ch. BERETTA DOMIDAR z Hambalek Bušín X MultiCh. BRENO Domidar Dogs)
HIGH VOLTAGE Domidar Dogs (MultiCh. MAYA Stawka Wieksza niž Žycie X MultiCh. DECIMUS PRIME Domidar Dogs)
úspěšně složily zkoušku dle KJ Brno - ZOP se známkou výborná. Srdečně blahopřejeme majitelům - Jan Kemeň, Henrika Kemeňová a Tomáš Veverka a děkujeme za skvělou reprezentaci naší chovatelské stanice. Jen tak dál!!
23.09.2017 Národní výstava psů Brno (CZ)
Rozhodčí: Vanža Sergej (SK)
GLIMMER MAN Domidar Dogs - V1, CAC, Národní vítěz, BOS
FRONT RUNNER Domidar Dogs -V1, CAC
HOLD ME BACK Domidar Dogs - V1, CAJC
Assilio RED DIAMOND - V1, CAC

...mezitím v Polsku ...

23.09.2017 Mezinárodní výstava psů Wroclaw (PL)
Rozhodčí: Magdalena Kozlowska (PL)
FOREVER FIRST Domidar Dogs - V1, CWC, CACIB, BEST OF BREED!!!!
Moc děkujeme všem rozhodčím za takové ocenění psů z chovatelské stanice DOMIDAR DOGS! Taktéž moc děkujeme Margit Kopové za krásné fotky.
Moc gratulujeme všem majitelům a vystavovatelům - Miroslavu Lečkovi, Martinu Zálišovi, Tereze Kalivovodé, Rene Woollett, Dr. Klimešovi a Jance Zálišové - a zároveň děkujeme za reprezentaci naší chovatelské stanice :)Dobrá práce! Jsme na vás pyšní :-)


17. 9. 2017 NITRA WINNER SHOW Nitra (SK)
Rozhodčí: Ing. Róbert Kanás (SK)
GLIMMER MAN Domidar Dogs - Výborný 1, CAC, CACIB, BOB
Děkujeme Ing. Róbertu Kanásovi za tak kladné hodnocení našeho Manyho!OBROVSKÝ ÚSPĚCH NAŠÍ CHOVATELSKÉ STANICE
16. 9. 2017 Speciální výstava psů klubu SBTC CZ Kolesa (CZ)
Rozhodčí: Sylvia Barkey (Rolona - CA), Janet Higgins (Acrestaf - UK), Louis Coetsee (Laruma - SA)
Ch. FOREVER FIRST Domidar Dogs - Výborný 1, CAC, Vítěz speciální výstavy, BEST OF BREED
JCh. HOLD ME BACK Domidar Dogs - Výborný 1, CAJC, BEST OF JUNIOR
Ch. GLIMMER MAN Domidar Dogs - Výborný 4 (Open class)
HIGH VOLTAGE Domidar Dogs - Výborný, v top 10 z 56 fen (první výstava pro ni i jejího majitele, velká gratulace!)
FRONT RUNNER Domidar Dogs - Výborný (třída vítězů)
Assilio RED DIAMOND - Výborný (mezitřída)
Moc děkujeme všem rozhodčím za úžasné hodnocení našich psů! Zároveň děkujeme všem majitelům a handlerům (Jance Zálišové, Martinu Zálišovi, Tereze Kalivodové, Miroslavu Lečkovi, Tomáši Veverkovi)za reprezentování naší chovatelské stanice :)Dobrá práce! Jsme na vás všechny moc pyšní! :)Taktéž moc děkujeme Margit Kopové za nádherné fotky.3. 9. 2017 Mezinárodní výstava psů LVIV (UA)
Rozhodčí: Dainora Sudeikiene (LT)
Ch. EXTRA´S LEGACY Domidar Dogs - Výborná 1, CAC, CACIB a BOB!

2. 9. 2017 Mezinárodní výstava psů LVIV (UA)
Ch. EXTRA´S LEGACY Domidar Dogs - Výborná 1, CAC, CACIB, BOS
Tímto se stala novou Šampionkou Ukrajiny!
Děkujeme rozhodčím pro tak úžasné hodnocení naší holčičky a zároveň moc děkujeme Alicji Mielus za reprezentování naší chovatelské stanice v zahraničí!


20. 8. 2017 Mezinárodní výstava psů DUODANUBE Bratislava (SK)
Rozhodčí: Nováková Iveta (CZ)
Ch. FOREVER FIRST Domidar Dogs - Výborný 1, CAC, CACIB, BOB

19. 8. 2017 International Dog Show DUODANUBE Bratislava (SK)
Rozhodčí: Kubal'a Jaroslav (SK)
Ch. FOREVER FIRST Domidar Dogs - Výborný 1, CAC, CACIB, BOS
Moc děkujeme rozhodčím za skvělé hodnocení našeho Raye a zároveň velké dík Miroslavu Lečkovi za reprezentování naší chovatelské stanice!DOMIDAR DOGS team je nezastavitelný - šestý úspěch v řadě!
12.8.2017 IDS Interdog Bohemia - CQ - Mladá Boleslav (CZ)
Rozhodčí: Mr. Jean Jacques Dupas (FR)
Ch. GLIMMER MAN Domidar Dogs - V1, CAC, CACIB, Crufts 2018 qualifications, BEST OF BREED
HOLD ME BACK Domidar Dogs - V1, CAJC, Cruft´s 2018 qualifications, BOJ a užší výběr GROUP
Ch. FRONT RUNNER Domidar Dogs - V1, CAC, res. CACIB (tímto se stal GRAND ŠAMPIONEM)
Ch. FOREVER FIRST Domidar Dogs - V2, res.CAC
Assilio RED ARROW - V1, CAC
Assilio RED DIAMOND - V4
Moc děkujeme panu rozhodčímu, Jean Jacques Dupas, za takové hodnocení našich psů! Zároveň děkujeme všem handlerům a majitelům psů (Jance Zálišové, Martinu Zálišovi, Tereze Kalivodové, Miroslavu Lečkovi)a samozřejmě chovatelce "červeného gangu" Assilio, naší kamarádce, Rene Woollett :)Skvělá práce!
Taktéž moc děkujeme Margit Kopové za krásné fotky :)


STÁLE ÚSPĚŠNÍ! 5. ÚSPĚCH V ŘADĚ PRO CHOVATELSKOU STANICI DOMIDAR DOGS!
15.7.2017 National Dog Show in Mlada Boleslav (CZ)
Rozhodčí: Bc. Vladimíra Tichá, závěrečné soutěže: Iveta Nováková
GLIMMER MAN Domidar Dogs - Výborný 1, CAC, Národní vítěz, BEST OF BREED, BEST OF GROUP 5. místo
HOLD ME BACK Domidar Dogs - Výborný 1, CAJC, BEST OF JUNIOR
FOREVER FIRST Domidar Dogs - Výborný 2, res. CAC
FRONT RUNNER Domidar Dogs - Výborný 2, res. CAC
Assilio RED ARROW - Výborný 1, CAC
Assilio RED DIAMOND - Výborný 1, CAC
Dovolujeme si rekapitulovat fantastických 14 dnů, neuvěřitelně úspěšných pro Domidar Dogs!!!
V těchto 14 dnech Glimmer Man Domidar Dogs absolvoval 4 výstavy u rozhodčích, chovatelů a specialistů na plemeno, a rozhodčích, specialistů na teriéry a teriéry typu bull.

24.6.2017 Mezinárodní výstava psů INTERCANIS BRNO (CZ)
Rozhodčí: Bc. Vladimíra Tichá, BOD: Pehar Tina (CRO)
Výborný 1, CAC, CACIB, BEST OF BREED, GROUP WINNER, BEST OF DAY

30.6. 2017 Speciální výstava teriérů Košice (SK)
Rozhodčí: Cvetka Bogovčič (TNT Edition - SLO)
Výborný 1, CC, CASSOVIA WINNER, BEST OF BREED & BOG 3. místo!!

1.7.2017 Národní výstava psů Klatovy (CZ)
Rozhodčí: Tomáš Lainveber (CZ), Závěrečné soutěže: Yvonne van den Bogert (NL)
Výborný 1, CAC, National Winner, BEST OF BREED & GROUP WINNER!!!!!

9.7.2017 Klubová výstava Klubu teriérů typu bull - Alec Waters Memorial
Rozhodčí: Mark Davies (Sebsonic – UK), Dave Lee (Sockdown – UK)
Výborný 1, CWC, Best Dog – Club winner, BEST OF BREED & BEST IN SHOW!!!!!
Ohromné poděkování a obrovská gratulace za tyto výsledky patří především skvělé handlerce Janě Zálišové (Best Handler in show na Alec Waters Memorial). Rádi bychom poděkovali všem rozhodčím za to, že tak skvěle ocenili našeho jedinečného Glimmer Mana. Těchto úspěchů od renomovaných rozhodčích a specialistů na plemeno si mimořádně vážíme. Všem přátelům děkujeme za podporu a za skvělou atmosféru na těchto evropských výstavách, těšíme se na další setkání ve výstavním kruhu.
Obrovský triumf Domidar Dogs!!!!
9.7.2017 Klubová výstava Klubu teriérů typu bull - Alec Waters Memorial
Rozhodčí: Mark Davies (Sebsonic – UK), Dave Lee (Sockdown – UK)
Ch. GLIMMER MAN Domidar Dogs - Výborný 1, CWC, Best Dog – Club winner, Best of Breed & Best in Show
Rádi bychom poděkovali rozhodčím Mark Davies a Dave Lee za absolutně brilantní práci v kruhu a také za to, že jako další v řadě takto vysoce ocenili našeho jedinečného odchovánka. Velmi také děkujeme všem přátelům, kteří vytvořili fantastickou atmosféru kolem kruhu, což v této době bohužel vůbec není obvyklé. Ohromný dík patří organizátorům za perfektní zvládnutí této akce, už teď se těšíme na další ročník. Tohoto ocenění si vážíme o to více, že matka psa Maya Stawka Wieksza Niz Zycie zvítězila na této výstavě před 4 lety a získala ocenění res. Best in Show.2.7.2017 DOGFESTIVAL DUO CACIB Velká Ida (SK)
Rozhodčí: Bíroš Milan (SK)
Ch. FOREVER FIRST Domidar Dogs - V1, CAC, CACIB, BOS
Velká gratulace manželům Lečkovým za fantastické výsledky! Děkujeme za skvělou reprezentaci naší chovatelské stanice!


1.7.2017 DOGFESTIVAL DUO CACIB Velká Ida (SK)
Rozhodčí: Vass Norbert (SK)
Ch. FOREVER FIRST Domidar Dogs - V1, CAC, CACIB, BEST OF BREED a BEST OF GROUP 3. místo1.7.2017 Národní výstava psů Klatovy
Rozhodčí: Tomáš Lainveber (CZ), Závěrečné soutěže: Yvonne van den Bogert (NL), Otto Schinpf (A)
GLIMMER MAN Domidar Dogs - Vítěz Otevřené třídy, CAC, Národní vítěz, BEST OF BREED a GROUP WINNER!!!!!
HOLD ME BACK Domidar Dogs - V1, CAJC, BEST OF JUNIOR a JUNIOR GROUP WINNER!!!!
Ch. FRONT RUNNER Domidar Dogs - Vítěz třídy šampionů, CAC
30.6. 2017 Special terriers show Košice (SK)
Rozhodčí: Breed specialist Cvetka Bogovčič (SLO)
Ch. GLIMMER MAN Domidar Dogs - vyhrál velmi silnou otevřenou třídu, CC, CASSOVIA WINNER, BEST OF BREED a BOG 3. místo!!
Assilio RED DIAMOND - (Třída mladých)- V2
Ch. GLIMMER MAN Domidar Dogs


25.6.2017 Staffbull Cup 2017, Kolín Borky
Rozhodčí: Alena Karbanová (CZ - CHS Alpakar)
IntCh. MultiCh. WorkingCh., TOP STAFF 2010, 2011 GLOCK Stawka Wieksza niž Žycie - Vítěz v kategorii ZZO (56 bodů/60)
Glock byl předveden naší dcerou Darinkou a přesto, že ho ten den doslova " stáhla z gauče ", podal na závodech velmi solidní výkon. Darka trochu bojovala s předvedením v chůzi za pochodu a zásadně se čelem vzad otáčela na druhou stranu (což Glock tedy vůbec nechápal), ale v dalších disciplínách ho již nechala pracovat samostatně a v podstatě to pak již bylo " bez ztráty kytičky.. ". Darinka si navíc odnesla i cenu za nejmladšího závodníka dne...24.6.2017 Mezinárodní výstava psů INTERCANIS BRNO (CZ)
Rozhodčí: Bc. Vladimíra Tichá, BOD :Pehar Tina (CRO)
Cl.Ch. GLIMMER MAN Domidar Dogs -Otevřená třída - V1, CAC, CACIB, BEST OF BREED, GROUP WINNER, BEST OF DAY
HOLD ME BACK Domidar Dogs - Třída mladých - V1, CAJC, BEST OF JUNIOR, JUNIOR GROUP WINNER
Ch. FOREVER FIRST Domidar Dogs - Otevřená třída - V2, res. CAC, res. CACIB
Ch. FRONT RUNNER Domidar Dogs - Třída šampionů - V2, res. CAC
Assilio RED DIAMOND - Mezitřída - V1, CAC
Assilio RED ARROW - Mezitřída - V2, res. CAC


17.6. 2017 Klubová výstava SBTC CZ Náměšť na Hané
Rozhodčí: Fred Jones (IRL), Paul Martin (IRL), Dave Manito (UK)
GLIMMER MAN Domidar Dogs - V3 v otevřené třídě
Assilio RED DIAMOND - V2, res. CAC v mezitřídě
11.6. 2017 Chartres - CACS - DIMANCHE (FR)
Rozhodčí: Sylvie Dupouy (FR)
CHARMER CASANOVA Domidar Dogs - Velmi nadějný 1, Best Puppy in Breed
CHARMER CASANOVA Domidar Dogs
CHARMER CASANOVA Domidar Dogs


4.6. 2017 Championship France (FR)
Rozhodčí: Boris Chapiro (FR)
CHARMER CASANOVA Domidar Dogs - jeho první výstava, Velmi nadějný 2 (z 9 psů)
CHARMER CASANOVA Domidar Dogs


2.–4.6. 2017 Dog Expo Nitra (SK)
Ch. FOREVER FIRST Domidar Dogs
President Cup (Mr. Kewin Brown, DK): Výborný 2, res. CAC
Grand Prix Slovakia Winner Show (Mrs. Karon Jackson, UK): Výborný 1, CAC, res. CACIB
Derby Winner Show (Mr. Jamie Mace, UK): Výborný 1, CAC

...tímto se stal Šampionem Slovenska! Jsme na něj velmi pyšní...
Rádi bychom poděkovali všem Rozhodčím za velice kladné hodnocení našeho odchovu!
Významné díky patří majitelům Lečkovým za tvrdou práci. Gratulujeme !!!!!
Ch. FOREVER FIRST Domidar Dogs


20.5.2017 Mezinárodní výstava psů Litoměřice (CZ)
Rozhodčí: Miroslav Václavík (CZ)
HOLD ME BACK Domidar Dogs - Výborný 1, CAJC, BOJ
FOREVER FIRST Domidar Dogs - Vítěz třídy, CAC, stal se Šampionem České republiky :)
GLIMMER MAN Domidar Dogs - Vítěz otevřené třídy (z 16 psů), CAC, res. CACIB
Ch. FRONT RUNNER Domidar Dogs - Vítěz třídy šampionů, CAC, CACIB a BEST OF BREED !! (vybrán do top 8 o BOG!)

Rádi bychom poděkovali Rozhodčímu panu Miroslavu Václavíkovi za velice kladné hodnocení našich psů! Zároveň děkujeme i všem majitelům a handlerům (Jance Zálišové, Martinu Zálišovi, Tereze Kalivodové, Miroslavu Lečkovi)za úžasný výkon! Dobrá práce, jsme na vás pyšní :)
GLIMMER MAN Domidar Dogs


Obdrželi jsme horké a fantastické novinky z Polska
Fena z našeho chovu: IntCh. Ch. PL, SK, LIT, Extra´s Legacy Domidar Dogs aka Buffy získala svůj pátý titul, když se stala šampionkou Maďarska.
V klubovém bodování teriérů typu bull získala titul nejlepší fena v roce 2016!!!!
Ohromná gratulace majitelům Alicji a Andrzejovi Mielus! Pro Buffy jsme si nemohli přát lepší majitele :)
Extra´s Legacy Domidar Dogs
Extra´s Legacy Domidar Dogs


MAYA Stawka Wieksza Niž Žycie X Final Countdown Frisian Staff´s


Jablko padlo VELMI daleko od stromu!
Darina Zálišová získala na výstavě krav cenu Nejlepší handler telat. Bohužel jsou pro ni už asi zvířata pod 100kg nezajímavá. :-)
Darina Zálišová - handling krav


25.6.2017 STAFFBULL CUP 2017
SBTC CZ


22.4.2017 Mezinárodní výstava psů České Budějovice
Rozhodčí : Iveta Nováková (CZ)
Glimmer Man Domidar Dogs – V1, CAC, CACIB, BOS (otevřená třída)
Hold Me Back Domidar Dogs – V1. CAJC, BEST OF JUNIOR (třída mladých)
Front Runner Domidar Dogs – V2, res. CAC (mezitřída)
Forever First Domidar Dogs – V3 (mezitřída)
Assilio Red Arrow – V2/13 (třída mladých)
Assilio Red Diamond – V1, CAJC / 25 (třída mladých)
Staffordshire bullterrier
Glimmer Man Domidar Dogs
Staffordshire bullterrier
Glimmer Man Domidar Dogs
Staffordshire bullterrier
Glimmer Man Domidar Dogs


15.4. 2017 Mezinárodní výstava psů v Praze
Rozhodčí : Hana Vojáčková
Glimmer Man Domidar Dogs – V2, res. CAC, res. CACIB (otevřená třída)
Forever First Domidar Dogs – V1, CAC (mezitřída)
Hold Me Back Domidar Dogs – V2 (třída mladých)
Assilio Red Arrow – V3
Staffordshire bullterrier
Glimmer Man Domidar Dogs
Staffordshire bullterrier
Glimmer Man Domidar Dogs


8.4. 2017 Národní výstava psů Ostrava
Rozhodčí : Zdeněk Kliment
Glimmer Man Domidar Dogs – V1, CAC, Národní vítěz (otevřená třída)
Front Runner Domidar Dogs – V1, CAC (mezitřída)
Forever First Domidar Dogs – V2, res. CAC (mezitřída)
Hold Me Back Domidar Dogs – V2 (třída mladých)
Assilio Red Arrow – V1, CAJC, BOJ, BOB
Assilio Red Alert – V1, CAC (třída vítězů), new Grand champion CZ
GLIMMER MAN Domidar Dogs
Glimmer Man Domidar Dogs
Staffordshire bullterrier
Hold Me Back Domidar Dogs
Staffordshire bullterrier
Forever First Domidar Dogs
Staffordshire bullterrier
Assilio Red Arrow
Staffordshire bullterrier
Assilio Red Arrow
Staffordshire bullterrier
Assilio Red Arrow


Zimowa Wystawa Psów Rasowych Chocień 18.-19.3. 2017
FAIRY TALE DOMIDAR DOGS - Výborný 1, CWC, BEST of OPOSSITE SEX
Staffordshire bullterrier
FAIRY TALE DOMIDAR DOG


9.3.2017 CRUFT´S 2017, Birmingham, UK
Rozhodčí : Dean Cund (UK)
Glimmer Man Domidar Dogs – PD 2nd, PGD RES
GLIMMER MAN Domidar Dogs
Glimmer Man Domidar Dogs
Staffordshire bullterrier
Glimmer Man Domidar Dogs


19.2.2017 Klubová výstava SBTC CZ Poděbrady
Rozhodčí : Mary A Coble (Surestaff – UK), Harry A Coble (Surestaff – UK)
Maya Stawka Wieksza niž Žycie – V2 (honor class)
Assilio Red Diamonds – Výborná
Cherry Chucky Domidar Dogs – Velmi nadějná
Staffordshire bullterrier
Assilio Red Diamonds


18.2.2017 Klubová výstava SBTC CZ Poděbrady
Rozhodčí : Mary A Coble (Surestaff – UK), Harry A Coble (Surestaff – UK)
Front Runner Domidar Dogs – V1, CAC, Klubový vítěz, BOS (mezitřída)
Glimmer Man Domidar Dogs – V1, CAC (otevřená třída)
Hold Me Back Domidar Dogs – V2 (třída mladých)
Decimus Prime Domidar Dogs – V4 (třída vítězů)
Assilio Red Arrow – V1, CAJC, BEST OF JUNIOR (třída mladých)
Staffordshire bullterrier
Front Runner Domidar Dogs
Staffordshire bullterrier
Front Runner Domidar Dogs
Staffordshire bullterrier
Hold Me Back Domidar Dogs
Staffordshire bullterrier
Assilio Red Arrow
Staffordshire bullterrier
Assilio Red Arrow


5.2.2017 Mezinárodní výstava psů DUOCACIB Brno
Rozhodčí : Palosaari Juha (FIN)
Glimmer Man Domidar Dogs - V1, CAC, CACIB, BOS (otevřená třída)
Forever First Domidar Dogs – V4 (mezitřída)
Assilio Red Arrow – V1, CAJC, BOJ (třída mladých)
Assilio Red Diamond – V1, CAJC (třída mladých)
Assilio Red Alert – V1, CAC (třída šampionů)
Hold Me Back Domidar Dogs – Velmi nadějný 1 (třída štěňat)
Staffordshire bullterrier
Assilio Red Arrow

Staffordshire bullterrier
Assilio Red Arrow4.2.2017 Mezinárodní výstava psů DUOCACIB Brno
Rozhodčí : Angel Sotoca Santos (E), Bc. Vladimíra Tichá (CZ)
Glimmer Man Domidar Dogs – V1, CAC, CACIB, BOB , Cruft´s 2018 qualification
Front Runner Domidar Dogs – V1, CAC
Assilio Red Diamond – V1, CAJC, BOJ, BOS, Crufts 2018 qualification
Assilio Red Arrow – V1, CAJC, Crufts 2018 qualification
Assilio Red Alert – V1, CAC
Hold Me Back Domidar Dogs – Velmi nadějný 1
Staffordshire bullterrier
Assilio Red Diamond


22.1. 2017 Obdrželi jsme nové fotky feny z našeho chovu, která žije v dalekém Japonsku – GET AHEAD Domidar Dogs (20 měsíců)
Staffordshire bullterrier
GET AHEAD Domidar Dogs


Představujeme nového člena naší smečky:
Grinning Devils DOMIDAR GO BALLISTIC (4,5 měsíce) (Ch.Asterion's Shine Sirius Black X Ch.Devils and Fairies Jewel) Velké díky Tibor Szabó za tuto malou princeznu!
Staffordshire bullterrier
Grinning Devils DOMIDAR GO BALLISTIC


Obdrželi jsme fantastické výstavní výsledky za rok 2016 fenky z našeho chovu – EXTRA´S LEGACY Domidar Dogs. Moc děkujeme jejich majitelům a našim přátelům Alicji a Andrzeji Mielus za skvělou reprezentaci a za péči a lásku, kterou jí věnují !
Staffordshire bullterrier
EXTRA´S LEGACY Domidar Dogs


Náš výstavní tým DOMIDAR DOGS se do nové výstavní sezóny vydal se stylem :)


7.1.2017 - Národní výstava psů Brno
Rozhodčí : Ing. Radim Fiala (CZ)
JCh. FRONT RUNNER Domidar Dogs - Výborný 1, CAC, Národní vítěz and BEST OF BREED !
HOLD ME BACK Domidar Dogs - Velmi Nadějný 1 ve třídě štěňat, RES PUPPY BEST IN SHOW (ze všech plemen)
Assilio RED ALERT - Vítěz třídy šampionů, CAC (tímto se stal Šampionem České republiky)
Assilio RED DIAMOND - Výborný 1 ve třídě mladých, CAJC and BEST OF JUNIOR :)
Assilio RED ARROW - Výborný 3 ve třídě mladých

Děkujeme Rozhodčímu Ing. Radimu Fialovi za velice kladné hodnocení našich psů. Zároveň velmi děkujeme všem našim přátelům za příjemnou atmosféru v kruhu a Alexandře Macourkové za nádherné fotky. Velké díky patří zároveň Martinu Zálišovi, Tereze Kalivodové, Rene Woollett, MVDr. Josefu Klimešovi a Janě Zálišové!
Staffordshire bullterrier
HOLD ME BACK Domidar Dogs
Staffordshire bullterrier
JCh. FRONT RUNNER Domidar Dogs
Staffordshire bullterrier
Assilio RED DIAMOND
Staffordshire bullterrier
Assilio RED DIAMOND
Staffordshire bullterrier
Assilio RED ALERTÚSPĚCHY ROKU 2016: ZDE
staffordshire bullterrier, stafford, bullterrier, bulterier, sbt; glock, záliš, staffordshire terrier kennel; domidar; domidar dogs